Naši vychovatelé

Poznejte naše vychovatele
  • Bc. Pavel Cigánek
   Vychovatel

   Bc. Pavel Cigánek

   Vychovatel
   Vystudovaná vysoká škola obor rekreologie, základy obecné psychologie, základy pedagogiky.
   Profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.
   Pro děti jsem tady aby jsme aktivně trávili čas venku i v kurtu a naučili se sportovnímu kamarádství.
   Práce s dětmi, a jejich výchova je mým životním posláním:)
  • Kristína Grzychová
   Vychovatelka

   Kristína Grzychová

   Vychovatelka

   Jsem maminkou dvou dětí, průpravou a výchovou dětí se tedy věnuji 21 let. Děti jsou zvídavá stvoření, jejichž dotazy a reakce mě nepřestávají stále překvapovat. Pro velkou lásku k dětem jsem před čtyřmi lety vybudovala a provozovala soukromé jesle, které jsou v dnešní době sloučeny se školkou Lvíček, kde jsou starší děti.

    

  • Nikola Cáblová
   Vychovatelka

   Nikola Cáblová

   Vychovatelka

   Mám vystudovanou Střední pedagogickou školu a nyní studuji kombinovanou formou Univerzitu Palackého. Práce s dětmi mě velmi baví i proto, že mám tři mladší sourozence. Tato práce mě naplňuje.

  • Mgr.Marcela Dytková
   vychovatelka

   Mgr.Marcela Dytková

   vychovatelka

   Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor tělesná výchova a základy společenských věd. Při práci jsem si kvalifikaci doplnila o studium výchovného poradenství. K dětem mám blízký vztah nejen z práce, která mne nabíjí, ale i z vlastních zkušeností, kdy jsem vychovala dva syny. Mám bohaté zkušenosti s vedením seminářů zaměřených na komunikaci, vztahy, asertivitu, posílení sebevědomí a pozitivního přístupu k životu. Nejlépe si odpočinu aktivně – golfem, lyžováním, badmintonem, discgolfem, volejbalem či procházkami v přírodě. Baví mne relax s dobrým filmem, hudbou a hlavně pohodoví lidé se smyslem pro humor.