Naši vychovatelé

Poznejte naše vychovatele
  • Bc. Pavel Cigánek
   Vychovatel

   Bc. Pavel Cigánek

   Vychovatel
   Vystudovaná vysoká škola obor rekreologie, základy obecné psychologie, základy pedagogiky.
   Profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.
   Pro děti jsem tady aby jsme aktivně trávili čas venku i v kurtu a naučili se sportovnímu kamarádství.
   Práce s dětmi, a jejich výchova je mým životním posláním:)
  • Kristína Grzychová
   Vychovatelka

   Kristína Grzychová

   Vychovatelka

   Jsem maminkou dvou dětí, průpravou a výchovou dětí se tedy věnuji 21 let. Děti jsou zvídavá stvoření, jejichž dotazy a reakce mě nepřestávají stále překvapovat. Pro velkou lásku k dětem jsem před čtyřmi lety vybudovala a provozovala soukromé jesle, které jsou v dnešní době sloučeny se školkou Lvíček, kde jsou starší děti.

  • Nikola Cáblová
   Vychovatelka

   Nikola Cáblová

   Vychovatelka

   Mám vystudovanou Střední pedagogickou školu a nyní studuji kombinovanou formou Univerzitu Palackého. Práce s dětmi mě velmi baví i proto, že mám tři mladší sourozence. Tato práce mě naplňuje.

  • Iveta Jaglařová
   Vychovatelka

   Iveta Jaglařová

   Vychovatelka

   mé dvě malé děti (5 a 7) jsou mou inspirací a baví mě je pozorovat a učit se od nich, jsou tak své a upřímné :-).  Výchova a přístup k dětem se za posledních 30 let hodně změnil. Prošla jsem kurzem manželů Kopřivových “Respektovat a být respektován” (jsou spoluautory stejnojmenné knihy), přečetla jsem knihu Koncept kontinua od Jean Liedloffové a zúčastnila jsem se přednášek uznávaného a zkušeného psychologa PhDr. Jana Svobody a skvělého psychologa PhDr. Marka Hermana. Sdílím  jejich názory, že i děti mají mít nějaké hranice, že láskyplné objetí dává pocit bezpečí, a že to nejdůležitější co můžeme dětem dát je láska.